Реєстрація харчових та дієтичних добавок, сертифікація (Б.А.Д.)

Ви маєте намір реалізовувати харчові добавки в Україні?

Ми допоможемо Вам їх зареєструвати у стислі терміни і за доступною ціною.

Харчові добавки ( Х.Д. ) - композиції натуральних або ідентичних натуральним біологічно активних речовин, «призначених для безпосереднього прийому з їжею або введення до складу харчових продуктів», з метою збагачення раціону окремими харчовими або біологічно активними речовинами та їх комплексами.

Реєстрацію (легалізацію) Х.Д. здійснює Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.      

Процедура легалізації Х.Д. :

  1. Проведення лабораторного аналізу Х.Д. та отримання після цього двох звітів:
    • звіт №1- детально розгорнутий аналіз Х.Д., інструкція, вибірковий опис процесу виробництва, узгоджена етикетка та ін);
    • звіт №2 – стислий опис проходження лабораторних досліджень (використовується, як правило, для реалізації в аптечних закладах).
  2. При маркуванні Х.Д. / дієтичної добавки забороняється використання діагнозу або назв хвороб, використання термінів, гарантування лікувального результату та ін.

Після проходження лабораторних дослідженнях видається одразу два звіти. На базі цих звітів можна проводити реалізацію біологічно активних добавок в Україні. Запрошуємо вас до співпраці.

Вартість легалізації Х.Д. ( одне найменування виробу ) 4000 грн.

Оплата робіт з проведення лабораторних аналізів та видачі звітів – окремо на р.р. установи, яка їх проводить.    

Залишились питання?

Зверніться до нас і ми проконсольтуємо безкоштовно